Погодуй мене

Книжка-картонка з десятьма тваринками, яких треба погодувати, правильно підібравши їжу. Зроблена за принципом mix & match — кожна сторінка розрізана на половинки, які можна гортати нарізно. Окрім того, це білінгва, з якою легко вчити англійські назви тварин і ласощів.

110,00 
Швидкий перегляд
Очам не вірю

Очам не вірю

Коли рак свисне і свині полетять, голодні вовк і мисливець з дірявими головами перестануть робити з мухи слона й гору з кротовини та візьмуть нарешті бика за роги, щоб не кусати потім собі лікті та не лити сліз над розлитим молоком. Не вірите? А дарма! Бо вся ця чудасія та інші дивацтва відбуваються в книжці «Очам не вірю / Eyes on stalks» — збірці українських і англійських ідіом, де образні вислови двох мов поєднано на незвичайних ілюстраціях. З цією книжкою просто і весело пізнавати свою мову, водночас вивчаючи й іноземну.

 

140,00 
Швидкий перегляд

Дитячі книги англійською мовою
Іноземні мови відкривають перед людиною нові можливості, дарують свободу і життя без кордонів. Для сучасної людини знання англійської мови є майже обов’язковим, так як вона вважається міжнародною. Мова знадобиться для роботи, подорожей та спілкування. Людина, яка знає мови, має більше можливостей. Тому вивчати англійську потрібно з дитинства.

Проте не кожна дитина захоче вивчати її з вчителем з нудних умовах та з нецікавих книжок. Вивчення у цікавій, ігровій формі буде набагато продуктивнішим. Взагалі форма гри є найкращим способом навчити малюка будь-чому, і вивчення мови не виключення.

Якщо ви бажаєте щоб дитина почала вивчати англійську мову, то потрібно обзавестися необхідною літературою для свого малюка, яку можна придбати в інтернет-маркеті дитячих книжок Книгаренька.

Магазин готовий запропонувати великий вибір різноманітних книжок с яскравими ілюстраціями, веселими віршиками та піснями, що допоможуть весело та продуктивно вивчати англійську мову.

Кожна книга – це результат роботи висококваліфікованих педагогів та психологів. В них зібрано найкращі методики навчання іноземної мови для малюків. Дитина сприйматиме все як розвагу, але отримуватиме такі необхідні знання, які в майбутньому неодмінно знадобляться.

На онланй-поличках магазину Книгаренька ви знайдете:

Книги з англійської для дошкільнят, молодших та старших школярів;
Книги з казками, оповіданнями, загадками та веселими історіями;
Словники, книги для вивчення цифр, тварин, назв професій та багато іншого цікавого та веселого.

Також а асортименті є білінгви. Це книги в яких виклад іде на двох мовах – українській та англійський, це сприяє розумінню та запам’ятовуванню.

Щоб вивчати англійську, не обов’язково платити педагогам та змушувати дитину займатись на нудних уроках. Все це можна робити вдома весело та продуктивно за допомогою спеціальних книжок від Книгареньки. Більш того, разом з дитиною вивчати іноземну мову можуть і дорослі.
Купити дитячу книгу англійською мовою в Києві та Україні
В асортименті книги від кращих вітчизняних видавництв. Всі вони воконані якісно, друкуються спеціальною фарбою, котра не шкідлива та не залишає слідів на руках. А яскрава обкладинка привертатиме увагу та викликатиме цікавість дитини до занять.

Ваші покупки будуть доставлені оперативно у будь-яке місто України зручним для вас способом: кур’єрською службою або до поштового відділення.